Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınacak Hediyeler

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

14 Şubat dünya genelinde sevgililer günü olarak kutlanır. Bugün sevdiklerinizi hediyeler ile mutlu etme günüdür. Böylesine önemli bir günü unutursanız sevdiklerinizle aranızda küçük bir kriz çıkabilir. Sevgililer gününde sevgilinizi mutlu etmek için iyi bir hediye almaya karar verdiyseniz yazı dizimizi dikkatle takip edin. Yazı dizimiz hediye seçiminde kararsızlığa düşen kişilere yol göstermek amacı ile hazırlandı. Hiçbir firmanın ve markanın elemanı değiliz. Maksat size hediye seçimi konusunda yardımcı olmaktır. Sevgililer gününde alabileceğiniz hediyeler şunlardır:

 

  • Benimle Yaşlanır Mısın Yastığı: Sevgilinize uzun vadeli bir mesaj vermek, onunla bir hayat sürmek istediğinizi dile getiren yastıklar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Eğlenceli ve komik bir hediye vermek isteyenler için bu yastık ideal bir seçimdir. Hayatı seninle paylaşmak istiyorum yastıklarını da tercih edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan yastıkların üstüne özel isimler yazılabilir. Bu yastıklar ile sevdiklerinize ince bir gönderme yapabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Adını Kalbime Yazdım Mesajlı ve Fotoğraflı Plaket : Hediyenizin anlam yönünün güçlü olmasını istiyor ve sevgiliye iletmek istediğiniz mesajı en kısa yoldan iletmek için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Sevgilinizin adını kalbinize altın harflerle işlediğinizi gösteren en güzel hediyedir bu seçim. Üstüne duygusal mesajlar yazabilirsiniz.
  • Her Dakika Seni Düşünüyorum Duvar Saati: Zamanın onsuz bir anlam ifade etmediğini, ömrünüzde tüm zamanları ona adadığınızı göstermenin en kolay yolu sevdiğinize her dakika seni düşünüyorum duvar saatini almaktır. Büyük bir heyecan yaşayan kalbinizi işaret eder.
  • Erkeğe Kişiye Özel Deri Hediye Seti: Erkek arkadaşınıza alabileceğiniz en şık hediyelerden birisi kişiye özel deri hediye setidir. İçinde kaliteli bir erkek kemeri, deri cüzdan ve şık anahtarlık bulunur. Gösterişli ve şık hediye seti ile erkek arkadaşınızı mest edebilirsiniz. Kaliteli ve şık hediye kutusu ile erkek arkadaşınızı mutlu edebilecek bir hediyedir.
  • Sevgililere Özel Romantik Dergi Kapağı: Kız arkadaşınıza duyduğunuz sevgiyi çok güzel sembolize eden bir hediyedir. Sevdiğinizin resmini bir dergiye kapak olarak verebilirsiniz. Bu sevgilinizi mutlu edecektir.
  • 925 Ayar Sonsuzluk Gümüş Kolye: Şık görünüme sahip gümüş yüzükler ile arkadaşınız kendini özel hissedecektir. Çevresi parlak taşlarla çevrili kolye ile aşkınızı ifade edebilirsiniz. Kız arkadaşınızı mutlu etmek ona verdiğiniz değeri göstermek adına 925 ayar gümüş yüzük iyi bir hediye seçimidir.
  • Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kalp Makyaj Aynası: Bayanlar makyaj yapmayı sever. Makyaj için olmazsa olmaz eşya makyaj aynasıdır. Sevgililer gününde sevdiğinize özel baskılı makyaj aynası alabilirsiniz. İsim yazılı kelebekli ayna seti narin yapısı ve güzelliği ile sevdiğinizin başını döndürebilir. Hem ayna hem de duvar saati olarak kullanabilirsiniz. İsim yazılı aynalı saat size özel hazırlanır.
  • Sevgilime Seni Çok Seviyorum Çikolatası: Çikolata sevdiğinize mutluluk hormonu aşılar. Sevdiğinize sevginizi dile getirmek için seni seviyorum çikolatası verebilirsiniz.
  • Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti: Aşkınızın yüceliğini ve kutsallığını anlatmak için ideal bir hediyedir. Bu hediye ile sevdiklerinize birçok mesajlar verebilirsiniz. Aşkınızı sonsuza kadar süreceğini güzel bir hediye ile ifade edebilirsiniz.
  • Kişiye Özel Mükemmel Tasarımlı ile Resim Çerçevesi: Sevdiklerinize birlikte çekilen ve sizin için anlamlı olan resimleri muhafaza edebileceği güzel bir resim çerçevesi hediye edebilirsiniz.  Gelin ve damat figürleri, üzerine sevgililer günü mesajınızı yazabilme özelliği ile beyaz ve siyah rengin mükemmel uyumuyla hazırlanan resim çerçevesi sevgililer gününde size harika sürprizler hazırlama fırsatı veriyor.

You May Also Like