Öğretmenler Günü İçin En İyi 11 Hediye

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Hayatımıza anlam katan bize okuma yazmayı öğreten öğretmenlerimizin hakkını ne yapsak ödeyemeyiz. Öğretmenlerin üzerimizde emeği büyüktür. Öğretmenlerimizi 24 kasımda yüzlerini güldürmek boynumuzun borcudur. Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum demiş ünlü bir İslam âlimi. Öğretmenler gününde hediye almaya karar verdiniz fakat bir türlü ne alacağınızı belirleyemediyseniz yazı dizimizi dikkatlice takip edin. Yazı dizimiz hediye seçimi konusunda size rehber olması amacıyla hazırlandı. Hiçbir firmanın markanın temsilcisi değiliz. Ekip olarak size hediye seçiminde yardımcı olmayı hedefledik. Öğretmenler gününde öğretmeninize şu hediyeleri alabilirsiniz:

Öğretmenler günü çikolatası

Günün bayram havasında geçmesi, damaklarda lezzet oluşması için, mutluluk hormonu üreten çikolata ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Üzerine özel mesaj yazabileceğiniz öğretmenler günü çikolata sepetleri ile öğretmenlerinizin kalbini kazanabilirsiniz.

Matematik öğretmenine kol düğmesi:

Öğretmeninizin şıklığına şıklık katacak bir hediye arıyorsanız gümüş kaplama öğretmen kol düğmelerini tercih edebilirsiniz. Matematik sembollerinden pi işareti ya da öğretmeninizin baş harflerinin kazındığı kol düğmeleri ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Öğretmene özel ahşap USB

Öğretmenler Günü Hediyesi: Öğretmene özel ahşap USB

Öğretmenler günü için özel olarak tasarlanan ahşap USB ile öğretmenleriniz artık tüm evraklarını sizin hediye ettiğiniz USB bellekte saklayabilir. Bu USB bellek diğer belleklere benzemez. Üzerine özel mesaj yazabilir öğretmeninizin ismini kazıyabilirsiniz.

Öğretmen deney önlüğü
Öğretmenler Günü Hediyesi: Öğretmen deney önlüğü

Kimya öğretmeniyse deneyler yaparken giyebileceği espri notları ile dolu deney önlüğünü öğretmeninize alabilirsiniz. Öğretmenler gününde farklı bir hediye ile öğretmenini şaşırtmak isteyenler öğretmen deney önlüğünü tercih edebilir.

İngilizce öğretmenine özel kupa bardak

İngilizce öğretmeni için özel tasarlanan kupa bardaklar ile İngilizce öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Öğretmeninizin isminin yazıldığı bir kupa onu önore edecektir. İngilizce terim ve kavramların resim ve isimlerinin yazılı olduğu bardaklar da öğretmenlerin hoşuna gidecektir.

Öğretmene özel fotoğraflı madalyon

Süslü cümlelerle öğretmene onu sevdiğimizi söylemek yerine ona güzel bir fotoğraflı madalyon alabilirsiniz. Fotoğrafının yer aldığı ve etrafında teşekkür mesajlarının yer aldığı altın serisi bir madalyon ile öğretmeninizi şımartabilirsiniz. Fotoğraflı madalyon öğretmenler gününde en çok tercih edilen hediyelerden birisidir.

Öğretmene özel fotoğraflı plaket

Çiçekleri, çikolataları ve ev eşyalarını bir kenara bırakın. Sıradan bir hediye almaktansa anlamlı bir plaket ile öğretmeninizi sevindirebilirsiniz. Öğretmeninize hitap eden teşekkür mesajının yer alacağı fotoğraf eli öpülesi öğretmeninizi mutlu edecektir.

Yılın en iyi öğretmeni oskarı

Teşekkür ve taktir belgeleri ile bizi onore eden öğretmenlerimizi artık bizim onore etme vaktimiz geldi de geçiyor artık. Öğretmeninize duyduğunuz sevgiyi en güzel şekilde ifade etmek için yılın en iyi öğretmeni oskarı hediyesi alabilirsiniz. Öğretmenize özel hazırlanan oskar belgesi öğretmeninizin adına özel olarak hazırlanır. Öğretmeninizi duygulandıracak bir hediye arıyorsanız bu hediye çok ideal bir hediyedir.

Özel ahşap kutulu kalem

Öğretmenlerin en çok kullandığı şey kalemdir. Öğretmene hediye alırken sürekli kullandığı şeyi hediye etmeniz hediyeye ayrı bir anlam katar. Elinden düşürmediği kaleme her baktığında sizi hatırlar. Öğretmeninize şık duran bir ahşap kutulu kalem alabilirsiniz. Sıradan bir kalem almaktansa ahşap kutulu kalem öğretmeninizin ilgisini çekecektir.

Öğretmene özel isim yazılı kolye

Öğretmeninizin adını 8 ayar altın kolyeye yazdırıp hediye olarak verebilirsiniz. Fiyat olarak uygun olan bu hediye öğretmeninizde çok şık duracaktır. Bayan öğretmenler takıları çok sever. Bayan bir öğretmene isim yazılı kolye alabilirsiniz.

Öğretmen seti

Kartvizitlik, flash bellek bulunan bir set öğretmeninizin çok hoşuna gidecektir. Şık bir tasarıma sahip olan bu seti uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Kaynak: mebilgi

You May Also Like