Evlilik Yıldönümü Hediyesi

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Hayatta özel ve anlamlı günler vardır. Bu günlerden en güzeli ve unutulmaması gerekeni hiç kuşkusuz evlilik yıl dönümleridir. Bu günlerin unutulması eşler arasında her zaman sorun yaratmıştır. Birçok ilişki bu günlerin unutulması yüzünden gerilmiştir. Böylesine önemli ve güzel bir gün nasıl olur da unutulur. Bu günlerde eşler birbirinden jestler ve güzellikler bekler. Eşler birbirinden hediye bekler. Evlilik yıl dönümünde eşinizi mutlu etmek ve ona eşsiz ve değerli olduğunu hissettirmek istiyorsanız güzel bir hediye alıp hediyeyi romantik bir şekilde sunmalısınız. Hediye seçimi konusunda büyük ikilemde kalıyorsanız yazı dizimizi dikkatlice okuyun. Evlilik yıl dönümünde eşinize alabileceğiniz hediyeleri sizler için uzman ekibimiz araştırıp derleyip bir araya getirdik. Amacımız markaları ve firmaları yüceltmek değil sizlere destek olmaktır.

Uzman ekibimiz evlilik yıl dönümünde eşinize şu hediyeleri almanızı tavsiye etmektedir:

  • Gül Yaprağı: Masanızı mutlaka gül yaprağı ile donatın. Gül romantizmi temsil eder. Söyleyeceğiniz sözlerin etkisini arttırır. Eşinizin aklını başından alır ve başını döndürür. Gül romantizm çiçeğidir. Kırmızı aşkın beyaz ise saflığı temsil eder. Masanıza güller serpiştirin.
  • Çikolata: Çikolata mutluluk hormonu salgılar. Firmaların hazırladığı özel evlilik yıl dönümü çikolataları alarak eşinizi mutlu edebilirsiniz. Canım, aşkım gibi sevgi sözcükleri yazılı çikolatalar eşinizin size bir kez daha aşık olmasını sağlayacaktır.
  • Takı: Kadınlar altın takıya bayılır. Altın takının pahalı olmasından ziyade şık ve ergonomik olmasına dikkat etmelisiniz. Kolye, yüzük, bileklik seçimini eşinizin ihtiyacı olduğu alanda seçmelisiniz. Kolyesi var yüzüğü yoksa yüzük almalısınız.
  • El Yapımı Hediyeler: Pahalı, süslü ve gösterişli hediyelerdense el emeği göz nuru hediyeler tercih edin. Kadınlar her zaman sadelikten yanadır. Bu yüzdende eşinize el emeği yapılmış her yerde bulunmayan özel hediyeler seçmelisiniz. Tek taş yüzükten daha değerlidir. El yapımı işlemeli oyalar, kazaklar, yelekler, eşarplar bayanların ilgisini çeker.
  • Fotoğraf baskılı kol saati: Firma ve markalar kişiye özel baskılı kol saatleri yapar. Bu konuda renk, model seçimi için hediyelik alışveriş satan yerlere gitmelisiniz.
  • Kitap: Eşiniz kitap okumayı seven birisiyse ona sevdiği alanlarda okuyabileceği kitaplar almalısınız. Kitap seçerken ilgi alanı olmasına dikkat edin. Kitabı güzel bir paket içine koyabilirsiniz. Aşk romanları bu konuda en uygun kitaplardır.
  • Yastık: Evlilik yıl dönümüne özel firmaların ürettiği özel yastıkları sevdiğinize alıp onu mutlu edebilirsiniz. Yastıkların rahat, ortopedik olmasına dikkat edin.
  • Kalp resimli kutular: Çok amaçlı kullanabileceği kalp resimli kutularla sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Kutunun çok büyük ya da çok küçük olmamasına, ergonomik olmasına dikkat etmelisiniz. Hediyelik eşya satan dükkanlarda göz kararına göre seçim yapmanız en doğrusu olacaktır.
  • Hediye Sepeti: Eşlerin cinsiyetine özel firmaları hazırladığı hediye sepetleri ile eşlerinizi mutlu edebilirsiniz. Bayanlar için parfüm ve makyaj setleri erkekler için cüzdan çakmak kemer setleri tercih edilebilir. Hediye sepetinin kullanışlı olmasına ve ihtiyaca cevap vermesine dikkat etmelisiniz.
  • Resimlik albüm seti: Eşinize güzel bir albüm seti alabilirsiniz. Albüm resimlik setin içine birlikte olduğunuz güzel anların resmini ekleyerek albümü daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Unutmayın aldığınız hediyeden daha önemlisi hediyeyi sunuş biçiminizdir. Hediyeyi sunarken romantik olmalısınız. Sevdiğinizin gözlerinin içine bakarak hediyeyi vermelisiniz. Mutlaka romantik bir konuşma yapmalısınız. Hediyeyi aldığınız yer, fiyat bilgisi, hediyeyi alırken çektiğiniz zorluk ve sıkıntıları anlatarak romantik ortamı bozmamaya özen gösterin.

You May Also Like